Рекомендації батькам

Щоб зробити дитину щасливою, не обов’язково чекати поки настане день народження або Новий рік!

Свято можна влаштувати з будь-якого приводу і в будь-який час. І Ваша дитина надовго запам’ятає Ваш сюрприз

4 важливих поради для батьків ДО дзвінка в Смайлиш:

Мало що можна встигнути, якщо ви тільки сьогодні ввечері вирішили, що «завтра о 10 ранку добре б відзначити малюкові 5-річчя». Звичайно, і в цьому випадку малюк не залишиться без свята, але краще почати підготовку за 2 тижні.
Скільки на святі буде дітей?

Ця цифра дуже важлива, так як вам порекомендують кількість аніматорів. З 5-7 дітьми впорається один аніматор, якщо дітлахів буде більше 10, бажано не менше двох аніматорів.

Якого віку будуть гості?

Теж важливо. Для кожної вікової групи є готові перевірені програми. Якщо раптом серед гостей будуть дворічні малюки і 14-річні підлітки, обов’язково повідомте про це. Як ви розумієте, в програмі потрібно буде внести деякі зміни.

Чи будуть в конкурсах брати участь дорослі?

Для дітей 3-6 років участь батьків у деяких забавах дуже важливо. Додає впевненості і, якщо хочете, вчить веселитися по-дорослому. Як показує практика, мами і тата з задоволенням стрибають в мішках і ловлять рибок магнітними вудками. Позувати фотографу в такий момент забувають все, тому кадри на пам’ять залишаються по-справжньому щасливі.
Коли планується свято

Точну дату і час збору гостей нам потрібно знати, щоб забронювати рядок в розкладі свят.
Выбрать место проведения

Ми працюємо як в домашніх умовах, так і в банкетних залах, школах, садочках та на вулиці. Якщо ви плануєте шоу мильних бульбашок, вам необхідно отримати згоду на його проведення у адміністрації закладу. У разі проведення свята на вулиці необхідно уточнити можливість підключення апаратури до електричної мережі. Якщо такої можливості немає вам потрібно про це нас попередити.

При проведенні свята в ігрових центрах бажано орендувати для свята окрему кімнату. Проведення свята в загальному залі при наявності комплексу ігрових лабіринтів, гойдалка, гірок і т.д. не бажано, так як дітки будуть відволікатися на них. Крім того, не виключено проведення декількох програм одночасно з вашою і багатоголосся аніматорів буде тільки заважати.

Генератор мильних бульбашок
Величезна рогатка
Аквагрим
Піньята
Куля сюрприз
Солодка вата
Гелієві кульки
Квіти з кульок
Фотограф
Відеооператор

Ми настійно не рекомендуємо перед розважальною програмою відкривати подарунки. Це відволіче вашого малюка і гостей від програми. Всю його увагу буде направлено на нові іграшки.

youtubeinstagram